Calendar

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
Div 1 Bangumharder v Yogi Bears 8:30 pm
Div 1 Bangumharder v Yogi Bears @ Prince of Wales
Sep 4 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Dirty Dozen v Travellers 8:30 pm
Div 1 Dirty Dozen v Travellers @ Alma, Droitwich Road
Sep 4 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Harry`s Heros v Dingles 8:30 pm
Div 1 Harry`s Heros v Dingles @ Coach & Horses, Pinvin
Sep 4 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Runaways v Thunderbirds 8:30 pm
Div 1 Runaways v Thunderbirds @ West Midlands
Sep 4 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Rushwick v Wasps 8:30 pm
Div 1 Rushwick v Wasps @ Portobello
Sep 4 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Sharpshooters v Castaways 8:30 pm
Div 1 Sharpshooters v Castaways @ Pheasant
Sep 4 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Cardents v West Mid`s Wing Men 8:30 pm
Div 2 Cardents v West Mid`s Wing Men @ Gun Tavern
Sep 4 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Claines R.B.L v Interliners 8:30 pm
Div 2 Claines R.B.L v Interliners @ Claines R.B.L
Sep 4 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Countrymen v Transporters 8:30 pm
Div 2 Countrymen v Transporters @ Goodrest
Sep 4 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Hillbillies v Signals 8:30 pm
Div 2 Hillbillies v Signals @ Archdales, Alley 1
Sep 4 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Redundants v Wild Bunch 8:30 pm
Div 2 Redundants v Wild Bunch @ Saracen`s Head
Sep 4 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Wizards v Fox Cubs 8:30 pm
Div 2 Wizards v Fox Cubs @ The Bell, St Johns
Sep 4 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
5
6
Div 1 Ex Cons v Windshields 8:30 pm
Div 1 Ex Cons v Windshields @ Saracen`s Head
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Fat Anchors v Dirty Freshmen 8:30 pm
Div 1 Fat Anchors v Dirty Freshmen @ Gun Tavern
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Highwaymen v Gun Slingers 8:30 pm
Div 1 Highwaymen v Gun Slingers @ Barbourne Ex.
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Leapers v Rushwick Cavaliers 8:30 pm
Div 1 Leapers v Rushwick Cavaliers @ Portobello
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Punchbowlers v Rattlers 8:30 pm
Div 1 Punchbowlers v Rattlers @ Punchbowl
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Rams v Alley Cats 8:30 pm
Div 1 Rams v Alley Cats @ Rainbow Hill Club
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Scorpions v Barbarians 8:30 pm
Div 1 Scorpions v Barbarians @ The Crown, St Johns
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 The Bulls v Gauntlets 8:30 pm
Div 1 The Bulls v Gauntlets @ The Bell, St Johns
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Argonauts v BYE 8:30 pm
Div 2 Argonauts v BYE @ Prince of Wales
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 CADS v The Sharks 8:30 pm
Div 2 CADS v The Sharks @ Blackpole
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Ex Talbot v Farmers Boy 8:30 pm
Div 2 Ex Talbot v Farmers Boy @ Hallow S & S Club
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Foxies v Casuals 8:30 pm
Div 2 Foxies v Casuals @ West Midlands
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Frowouts v Albert Hall 8:30 pm
Div 2 Frowouts v Albert Hall @ Archdales Alley 2
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Hi-Flyers v Nu Way 8:30 pm
Div 2 Hi-Flyers v Nu Way @ Archdales Alley 1
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Legionaires v Goodrest Invaders 8:30 pm
Div 2 Legionaires v Goodrest Invaders @ Claines R.B.L
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 New Bees v Harvesters 8:30 pm
Div 2 New Bees v Harvesters @ Goodrest
Sep 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
7
8
9
10
11
Div 1 Castaways v Runaways 8:30 pm
Div 1 Castaways v Runaways @ Portobello
Sep 11 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Dingles v Rushwick 8:30 pm
Div 1 Dingles v Rushwick @ The Bell, St Johns
Sep 11 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Thunderbirds v Bangumharder 8:30 pm
Div 1 Thunderbirds v Bangumharder @ Gun Tavern
Sep 11 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Travellers v Harry`s Heros 8:30 pm
Div 1 Travellers v Harry`s Heros @ Norton Sports Club
Sep 11 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Wasps v Sharpshooters 8:30 pm
Div 1 Wasps v Sharpshooters @ Archdales, Alley 2
Sep 11 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Yogi Bears v Dirty Dozen 8:30 pm
Div 1 Yogi Bears v Dirty Dozen @ Bedwardine
Sep 11 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Fox Cubs v Redundants 8:30 pm
Div 2 Fox Cubs v Redundants @ Fox Inn, Monkwood
Sep 11 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Interliners v Cardents 8:30 pm
Div 2 Interliners v Cardents @ Blackpole
Sep 11 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Signals v Wizards 8:30 pm
Div 2 Signals v Wizards @ Goodrest
Sep 11 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Transporters v Hillbillies 8:30 pm
Div 2 Transporters v Hillbillies @ Barbourne Ex.
Sep 11 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 West Mid`s Wing Men v Countrymen 8:30 pm
Div 2 West Mid`s Wing Men v Countrymen @ West Midlands
Sep 11 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Wild Bunch v Claines R.B.L 8:30 pm
Div 2 Wild Bunch v Claines R.B.L @ Claines R.B.L
Sep 11 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
12
13
Div 1 Alley Cats v Scorpions 8:30 pm
Div 1 Alley Cats v Scorpions @ Hallow S & S Club
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Barbarians v The Bulls 8:30 pm
Div 1 Barbarians v The Bulls @ Prince of Wales
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Dirty Freshmen v Leapers 8:30 pm
Div 1 Dirty Freshmen v Leapers @ Barbourne Ex.
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Gauntlets v Highwaymen 8:30 pm
Div 1 Gauntlets v Highwaymen @ Archdales Alley 2
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Gun Slingers v Punchbowlers 8:30 pm
Div 1 Gun Slingers v Punchbowlers @ Gun Tavern
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Rattlers v Ex Cons 8:30 pm
Div 1 Rattlers v Ex Cons @ Saracen`s Head
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Rushwick Cavaliers v Rams 8:30 pm
Div 1 Rushwick Cavaliers v Rams @ Archdales Alley 1
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Windshields v Fat Anchors 8:30 pm
Div 1 Windshields v Fat Anchors @ Blackpole
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Albert Hall v Argonauts 8:30 pm
Div 2 Albert Hall v Argonauts @ The Bell, St Johns
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 BYE v Ex Talbot 8:30 pm
Div 2 BYE v Ex Talbot @ BYE
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Casuals v Legionaires 8:30 pm
Div 2 Casuals v Legionaires @ Crown Inn, Kempsey
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Farmers Boy v Hi-Flyers 8:30 pm
Div 2 Farmers Boy v Hi-Flyers @ Farmers Boy
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Goodrest Invaders v Frowouts 8:30 pm
Div 2 Goodrest Invaders v Frowouts @ Goodrest
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Harvesters v CADS 8:30 pm
Div 2 Harvesters v CADS @ Claines R.B.L
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Nu Way v New Bees 8:30 pm
Div 2 Nu Way v New Bees @ Portobello
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 The Sharks v Foxies 8:30 pm
Div 2 The Sharks v Foxies @ West Midlands
Sep 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
14
15
16
17
18
Div 1 Bangumharder v Castaways 8:30 pm
Div 1 Bangumharder v Castaways @ Prince of Wales
Sep 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Harry`s Heros v Dirty Dozen 8:30 pm
Div 1 Harry`s Heros v Dirty Dozen @ Coach & Horses, Pinvin
Sep 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Runaways v Wasps 8:30 pm
Div 1 Runaways v Wasps @ West Midlands
Sep 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Rushwick v Travellers 8:30 pm
Div 1 Rushwick v Travellers @ Portobello
Sep 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Sharpshooters v Dingles 8:30 pm
Div 1 Sharpshooters v Dingles @ Pheasant
Sep 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Yogi Bears v Thunderbirds 8:30 pm
Div 1 Yogi Bears v Thunderbirds @ Bedwardine
Sep 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Cardents v Claines R.B.L 8:30 pm
Div 2 Cardents v Claines R.B.L @ Gun Tavern
Sep 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Countrymen v Interliners 8:30 pm
Div 2 Countrymen v Interliners @ Goodrest
Sep 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Hillbillies v West Mid`s Wing Men 8:30 pm
Div 2 Hillbillies v West Mid`s Wing Men @ Archdales, Alley 1
Sep 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Redundants v Signals 8:30 pm
Div 2 Redundants v Signals @ Saracen`s Head
Sep 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Wild Bunch v Fox Cubs 8:30 pm
Div 2 Wild Bunch v Fox Cubs @ Claines R.B.L
Sep 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Wizards v Transporters 8:30 pm
Div 2 Wizards v Transporters @ The Bell, St Johns
Sep 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
19
20
Div 1 Alley Cats v Rushwick Cavaliers 8:30 pm
Div 1 Alley Cats v Rushwick Cavaliers @ Hallow S & S Club
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Ex Cons v Gun Slingers 8:30 pm
Div 1 Ex Cons v Gun Slingers @ Saracen`s Head
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Fat Anchors v Rattlers 8:30 pm
Div 1 Fat Anchors v Rattlers @ Gun Tavern
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Highwaymen v Barbarians 8:30 pm
Div 1 Highwaymen v Barbarians @ Barbourne Ex.
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Leapers v Windshields 8:30 pm
Div 1 Leapers v Windshields @ Portobello
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Punchbowlers v Gauntlets 8:30 pm
Div 1 Punchbowlers v Gauntlets @ Punchbowl
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Rams v Dirty Freshmen 8:30 pm
Div 1 Rams v Dirty Freshmen @ Rainbow Hill Club
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 The Bulls v Scorpions 8:30 pm
Div 1 The Bulls v Scorpions @ The Bell, St Johns
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Argonauts v Goodrest Invaders 8:30 pm
Div 2 Argonauts v Goodrest Invaders @ Prince of Wales
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 BYE v Albert Hall 8:30 pm
Div 2 BYE v Albert Hall @ BYE
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 CADS v Nu Way 8:30 pm
Div 2 CADS v Nu Way @ Blackpole
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Foxies v Harvesters 8:30 pm
Div 2 Foxies v Harvesters @ West Midlands
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Frowouts v Casuals 8:30 pm
Div 2 Frowouts v Casuals @ Archdales Alley 2
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Hi-Flyers v Ex Talbot 8:30 pm
Div 2 Hi-Flyers v Ex Talbot @ Archdales Alley 1
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Legionaires v The Sharks 8:30 pm
Div 2 Legionaires v The Sharks @ Claines R.B.L
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 New Bees v Farmers Boy 8:30 pm
Div 2 New Bees v Farmers Boy @ Goodrest
Sep 20 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
21
22
23
24
26
28
29
30