Calendar

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
Div 1 DIRTY FRESHMEN v ALLEY CATS 8:30 pm
Div 1 DIRTY FRESHMEN v ALLEY CATS @ BRIDGE INN
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 GUN SLINGERS v LEAPERS 8:30 pm
Div 1 GUN SLINGERS v LEAPERS @ GUN TAVERN
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 RATTLERS v HIGHWAYMEN 8:30 pm
Div 1 RATTLERS v HIGHWAYMEN @ SARACENS HEAD
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 SCORPIONS v FAT ANCHORS 8:30 pm
Div 1 SCORPIONS v FAT ANCHORS @ BEDWARDINE
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 THE BULLS v RUSHWICK CAVALIERS 8:30 pm
Div 1 THE BULLS v RUSHWICK CAVALIERS @ BELL, ST JOHNS
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 FARMERS BOYS v EX CONS 8:30 pm
Div 2 FARMERS BOYS v EX CONS @ BARBOURNE EX
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 HI-FLYERS v THE SHARKS 8:30 pm
Div 2 HI-FLYERS v THE SHARKS @ ARCHDALES ALLEY 1
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 NEW BEES v GAUNTLETS 8:30 pm
Div 2 NEW BEES v GAUNTLETS @ GOODREST
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 PUNCHBOWLERS v GOODREST INVADERS 8:30 pm
Div 2 PUNCHBOWLERS v GOODREST INVADERS @ PUNCHBOWL
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 WINDSHIELDS v ALBERT HALL 8:30 pm
Div 2 WINDSHIELDS v ALBERT HALL @ WEST MIDLANDS
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 BARBARIANS v BANGUMHARDERS 8:30 pm
Div 3 BARBARIANS v BANGUMHARDERS @ PRINCE OF WALES
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 CADS v ARGONAUTS 8:30 pm
Div 3 CADS v ARGONAUTS @ BLACKPOLE
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 EX TALBOT v HARVESTERS 8:30 pm
Div 3 EX TALBOT v HARVESTERS @ HALLOW S&S CLUB
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 LEGIONAIRES v FOXIES 8:30 pm
Div 3 LEGIONAIRES v FOXIES @ CLAINES R.B.L
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 NU WAY v CASUALS 8:30 pm
Div 3 NU WAY v CASUALS @ PORTOBELLO
Nov 6 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
7
8
9
10
12
13
Div 1 ALLEY CATS v GUN SLINGERS 8:30 pm
Div 1 ALLEY CATS v GUN SLINGERS @ BEDWARDINE
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 DIRTY FRESHMEN v THE BULLS 8:30 pm
Div 1 DIRTY FRESHMEN v THE BULLS @ BRIDGE INN
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 FAT ANCHORS v RUSHWICK CAVALIER 8:30 pm
Div 1 FAT ANCHORS v RUSHWICK CAVALIER @ GUN TAVERN
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 HIGHWAYMEN v SCORPIONS 8:30 pm
Div 1 HIGHWAYMEN v SCORPIONS @ BARBOURNE EX
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 LEAPERS v RATTLERS 8:30 pm
Div 1 LEAPERS v RATTLERS @ PORTOBELLO
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 ALBERT HALL v FARMERS BOYS 8:30 pm
Div 2 ALBERT HALL v FARMERS BOYS @ BELL, ST JOHNS
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 EX CONS v HI-FLYERS 8:30 pm
Div 2 EX CONS v HI-FLYERS @ SARACENS HEAD
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 GAUNTLETS v WINDSHIELDS 8:30 pm
Div 2 GAUNTLETS v WINDSHIELDS @ ARCHDALES ALLEY 2
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 NEW BEES v PUNCHBOWLERS 8:30 pm
Div 2 NEW BEES v PUNCHBOWLERS @ GOODREST
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 THE SHARKS v GOODREST INVADERS 8:30 pm
Div 2 THE SHARKS v GOODREST INVADERS @ WEST MIDLANDS
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 ARGONAUTS v LEGIONAIRES 8:30 pm
Div 3 ARGONAUTS v LEGIONAIRES @ ARCHDALES ALLEY 1
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 BANGUMHARDERS v EX TALBOT 8:30 pm
Div 3 BANGUMHARDERS v EX TALBOT @ PRINCE OF WALES
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 CADS v NU WAY 8:30 pm
Div 3 CADS v NU WAY @ BLACKPOLE
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 FOXIES v BARBARIANS 8:30 pm
Div 3 FOXIES v BARBARIANS @ REDHILL SOCIAL C
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 HARVESTERS v CASUALS 8:30 pm
Div 3 HARVESTERS v CASUALS @ CLAINES R.B.L
Nov 13 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
14
15
16
17
18
Div 1 Harry`s Heroes v Yogi Bears 8:30 pm
Div 1 Harry`s Heroes v Yogi Bears @ Coach & Horses, Pinvin
Nov 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Hillbillies v Castaways 8:30 pm
Div 1 Hillbillies v Castaways @ Archdales Alley 1
Nov 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Rushwick v Thunderbirds 8:30 pm
Div 1 Rushwick v Thunderbirds @ Portobello
Nov 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Sharpshooters v Transporters 8:30 pm
Div 1 Sharpshooters v Transporters @ Alma, Lowesmoor
Nov 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Travellers v Runaways 8:30 pm
Div 1 Travellers v Runaways @ Norton Sports Club
Nov 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 Wasps v Dirty Dozen 8:30 pm
Div 1 Wasps v Dirty Dozen @ Archdales Alley 2
Nov 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 BYE v Redundants 8:30 pm
Div 2 BYE v Redundants @ -
Nov 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Cardents v Wizards 8:30 pm
Div 2 Cardents v Wizards @ Gun Tavern
Nov 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Dingles v Claines RBL 8:30 pm
Div 2 Dingles v Claines RBL @ The Bell, St Johns
Nov 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Fox Cubs v Fireballs 8:30 pm
Div 2 Fox Cubs v Fireballs @ Fox Inn, Monkwood
Nov 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Goodrest Gringoes v Interliners 8:30 pm
Div 2 Goodrest Gringoes v Interliners @ Goodrest
Nov 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 Wild Bunch v Countrymen 8:30 pm
Div 2 Wild Bunch v Countrymen @ Claines R.B.L
Nov 18 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
19
20
21
22
23
24
26
27
Div 1 GUN SLINGERS v DIRTY FRESHMEN 8:30 pm
Div 1 GUN SLINGERS v DIRTY FRESHMEN @ GUN TAVERN
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 RATTLERS v ALLEY CATS 8:30 pm
Div 1 RATTLERS v ALLEY CATS @ SARACENS HEAD
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 RUSHWICK CAVALIERS v HIGHWAYMEN 8:30 pm
Div 1 RUSHWICK CAVALIERS v HIGHWAYMEN @ ALMA, DROITWICH ROAD
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 SCORPIONS v LEAPERS 8:30 pm
Div 1 SCORPIONS v LEAPERS @ BEDWARDINE
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 1 THE BULLS v FAT ANCHORS 8:30 pm
Div 1 THE BULLS v FAT ANCHORS @ BELL, ST JOHNS
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 FARMERS BOYS v GAUNTLETS 8:30 pm
Div 2 FARMERS BOYS v GAUNTLETS @ BARBOURNE EX
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 GOODREST INVADERS v EX CONS 8:30 pm
Div 2 GOODREST INVADERS v EX CONS @ GOODREST
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 HI-FLYERS v ALBERT HALL 8:30 pm
Div 2 HI-FLYERS v ALBERT HALL @ ARCHDALES ALLEY 1
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 PUNCHBOWLERS v THE SHARKS 8:30 pm
Div 2 PUNCHBOWLERS v THE SHARKS @ PUNCHBOWL
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 2 WINDSHIELDS v NEW BEES 8:30 pm
Div 2 WINDSHIELDS v NEW BEES @ WEST MIDLANDS
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 BARBARIANS v ARGONAUTS 8:30 pm
Div 3 BARBARIANS v ARGONAUTS @ PRINCE OF WALES
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 CASUALS v BANGUMHARDERS 8:30 pm
Div 3 CASUALS v BANGUMHARDERS @ CROWN INN, KEMPSEY
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 EX TALBOT v FOXIES 8:30 pm
Div 3 EX TALBOT v FOXIES @ HALLOW S&S CLUB
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 LEGIONAIRES v CADS 8:30 pm
Div 3 LEGIONAIRES v CADS @ CLAINES R.B.L
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
Div 3 NU WAY v HARVESTERS 8:30 pm
Div 3 NU WAY v HARVESTERS @ PORTOBELLO
Nov 27 @ 8:30 pm – 11:00 pm
 
28
29
30